Blog


DIESEL - ikona výnimočnosti

Spoločnosť Diesel sa v mene novej kampane rozhodla pre zásadný krok – neváhala vymazať svoj instagramový účet!

G-Star RAW: Značka, ktorá vás nenaštve

To, že hudobník Pharell Williams dal G-Star RAW identitu, pravdepodobne viete. Tá sa v kombinácii s dušou značky razom premenila na unikát, ktorý vo fashion biznise nemá obdoby.

Jogg Jeans - rifle vášho života

V mene módy sa už dávno netrpí! Predstavte si, že si po dlhom dni v práci namiesto teplákov oblečiete džínsy... Predtým, ako sa pohoršíte v mene pohodlnosti, prečítajte si o revolúcii od Diesel.

4 výnimočné trendy, ktoré by ste si mali osvojiť

Ak ste ich doteraz obdivovali iba vo výkladoch butikov či na vypracovaných telách modeliek, je najvyšší čas naučiť sa ich nosiť. Nasledovné kúsky patria medzi top záležitosti už niekoľko sezón - a aj keď pripúšťame, že sú trochu extravagantné, sú správnou cestou, ako dodať svojmu zaužívanému štýlu zaslúžený refresh!


Hot days, hot dress

Letné šaty sú dnes dostupné v toľkých rôznych štýloch, dĺžkach a farbách, až sa nám neraz točí hlava! Zorientovať sa nad vešiakom nových kolekcií je častokrát výzva aj pre skúseného fashionistu, preto sme neváhali a stručne zhrnuli, aké typy šiat by ste si skôr či neskôr mali zavesiť do svojho šatníka.  

Zobrazuje sa 1 až 5 z 9 položiek (2 stránok)

Denim.sk © 2017 Denim.sk

Eshop denim používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Dalšie informácie